O nas

Grupa Magmillon to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, którą tworzą doświadczeni eksperci w sektorze nieruchomości. Poza projektami deweloperskimi, zespół zarządzający prowadzi również spółki celowe, które inwestują w grunty podlegające przekształceniu w Warszawie i okolicach. Obecnie zarządzamy majątkiem o wartości około 150 mln złotych.

Posiadamy unikalny, ekspercki know how, dzięki któremu pomnażamy kapitał. Zaufało nam już prawie 500 inwestorów, na rzecz których skutecznie generujemy ponadprzeciętne zyski.

Specjalizujemy się w kilku obszarach rynku nieruchomości, realizujemy:

Zespołem Magmillon kieruje znany inwestor, bloger i autor książki “Zarabiajmy na nieruchomościach” – Kuba Karliński.

Hubert Telecki

Członek Zarządu Magmillon Sp. z o.o. i kilku spółek zarządzających portfelem nieruchomości. Doświadczony manager i ekspert w zakresie finansów oraz inwestycji na rynku nieruchomości. Swoją karierę rozpoczął i kompetencje rozwijał w Citi Handlowy. Prowadził projekty w najlepszych polskich bankach. Absolwent SGH na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz na kierunku Finanse i Bankowość, a także programu CEMS – Community of European Management Schools.

Kuba Karliński

Założyciel spółki inwestycyjno-deweloperskiej Magmillon. Ekspert w zakresie inwestycji i obrocie nieruchomościami. Specjalista w działaniach zwiększających wartość nieruchomości. Pionier w dziedzinie Inwestycji Ziemskich w Polsce. Członek zarządu kilkunastu spółek inwestycyjnych, aktywnych na rynku nieruchomości. Prelegent najważniejszych wydarzeń branży nieruchomości w Polsce. Autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”. Absolwent SGH na kierunku Zarządzanie i Marketing. Prowadzi blog o inwestycjach i nieruchomościach pod adresem kubakarlinski.pl oraz podcast Inwestorium.

Doświadczenie budowlane

Umiemy budować i robimy to bardzo dobrze. Grupa Magmillon to fachowa rzetelność i profesjonalizm budowlany. Współpracujemy tylko z najlepszymi projektantami. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych wykonawców.

Wiedza inwestycyjna

Magmillon to nowy wymiar inwestycji. Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zarabiamy na nieruchomościach. Posiadamy unikalny, ekspercki know how, dzięki któremu skutecznie pomnażamy kapitał. Zaufało nam już prawie 500 inwestorów.

Misja i relacje

Projektujemy i budujemy z myślą o komforcie użytkowników naszych nieruchomości, dbając o zysk naszych inwestorów. Jesteśmy odpowiedzialni, transparentni i uczciwi w działaniach. Stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo. W 2017 r media cytowały nas ponad 400 razy.