fbpx

Warszawa

Praga-Północ, ul. Brzeska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 342 000 PLN
Cena za m2
9 654,68 PLN
Powierzchnia
139 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Idealny
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Kamienica
Numer oferty
24/6555/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest posiadający najemców, dwupoziomowy lokal użytkowy, usytuowany w dziedzińcu zabytkowej kamienicy Brzeska 18. Lokal składa się z dwóch niezależnych przestrzeni położonych odpowiednio na wysokim parterze i w przyziemiu.

Parametry oferty:
Dywersyfikacja ryzyka - 2 umowy najmu lokalu U5
Łączna powierzchnia: 139 m2
Roczny przychód z najmu: 79 272 zł netto
Zwrot w skali roku: 5,9 %

Oferta bezpośrednio od właściciela. Cena netto.


Atrakcyjna lokalizacja w historycznej kamienicy poddanej pełnej renowacji. Brzeska 18 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły. Bardzo blisko stacji metra Warszawa Wileńska i Dworca Wschodniego. W sąsiedztwie prężnie działające Centrum Praskie Koneser. Lokal posiada wszelkie potrzebne instalacje. Wewnątrz pozostawiono fragmenty nie otynkowanych ścian ukazujące oryginalny, zabytkowy układ cegieł. Na dolnym poziomie, starannie odtworzony fragment stropu kolebkowego z oryginalnym układem cegieł. Istnieje również możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze. Przestrzeń do indywidualnej aranżacji.


*Oferowane przeze mnie nieruchomości są własnością firmy Magmillon, prowadzonej przez Kubę Karlińskiego, eksperta w dziedzinie nieruchomości i autora książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, zajrzyj na bloga www.kubakarlinski.pl

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autobus, Lotnisko, Autostrada, PKS, Tramwaj, Metro

Mapa

Kontakt

Sebastian Grabowski

Sebastian Grabowski

Project Manager

Telefon:
+48 737 164 887
Email:
sebastian.grabowski@magmillon.com
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Magmillon Sp. z o.o. wyłącznie dla celów związanych z jej działalnością, jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MAGMILLON Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@magmillon.com… czytaj więcej