fbpx

Nadchodzące inwestycje

Dzień Dobry,

Zapraszam do udziału w naszych projektach inwestycyjnych. Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków przystąpienia,  proszę o kontakt. Chętnie zaprezentuję parametry aktualnych projektów inwestycyjno-deweloperskich Magmillon i odpowiem na pytania.

Zapraszam do kontaktu,

Łukasz Dulęba

Dyrektor Sprzedaży

+48 603 602 132

lukasz.duleba[at]magmillon.com

 

 


Projekt Mirów

Wzorowany na najlepszych światowych standardach, kameralny apartamentowiec w centrum Warszawy. Doskonale zaprojektowany, nowoczesny, skrojony na miarę popytu na mikroapartamenty. Bardzo dobrze skomunikowany z najważniejszymi biznesowymi i akademickimi częściami miasta.

25 mieszkań o średniej powierzchni 30 m2 oraz lokale usługowe na parterze.  Łącznie około 900 m2 powierzchni użytkowej oraz 34 miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w rejonie Śródmieście – Wola, w pobliżu biznesowego centrum Warszawy, w rejonie o ponadprzeciętnych cenach lokali mieszkalnych i użytkowych. Wokół przedwojenne kamienice oraz zielony skwer. Doskonałe miejsce pod względem komunikacji, do przystanków tramwajowych i autobusowych 3 minuty pieszo, do stacji metro Ratusz – Arsenał lub metro ONZ 15 minut pieszo.

*projekt w przygotowaniu, wizualizacja poglądowa.

 

Projekt Muranów

wielorodzinny apartamentowiec w centrum Warszawy. Doskonale zaprojektowany, o wysokim standardzie, nawiązujący stylem do otaczającej go zabudowy. Skrojony na miarę popytu na ekskluzywne apartamenty w Śródmieściu i zlokalizowany w okolicy bez konkurencyjnych inwestycji deweloperskich.

66 mieszkań [30 – 100m2] oraz lokale usługowe na parterze.  Łącznie 4700 m2 powierzchni użytkowej oraz 100 miejsc postojowych w podziemnym garażu.

Lokalizacja

Muranów – Śródmieście, w sąsiedztwie zabytków Starego Miasta. Wokół piękne kamienice z lat 1940 i 1950, a w pobliżu biznesowe centrum Warszawy. Doskonałe miejsce ze względu na komunikację, metro Ratusz – Arsenał, 5 minut pieszo do Placu Bankowego. Blisko Ogród Krasińskich, Ogród Saski i wiele ważnych miejsc kultury i sztuki.

*projekt w przygotowaniu, wizualizacja poglądowa.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: