Kariera

Jeśli pragniesz pracować w naszym zespole, wyślij CV i LM pod adres: rekrutacja[at]magmillon.com. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Social Media & PR Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Kreacja i prowadzenie komunikacji w Social Media
  • Zarządzanie i promocja bloga w tematyce „inwestycje i nieruchomości”
  • Budowa relacji z mediami
  • Wsparcie projektów marketingowych w szczególności w obszarze online
  • Prowadzenie projektów content marketingowych
  • Realizacja zadań w obszarze marketingu

Wymagania:

  • Umiejętność pisania informacji prasowych [lekkie pióro]
  • Doświadczenie w redakcji, agencji lub dziale marketingu, min. 1 rok [warunek konieczny]
  • Umiejętność zarządzania treściami w internecie [www, FB, INST. Li.]
  • Samodzielność i skuteczność w osiąganiu celów
  • Kreatywność, energia i pasjonackie podejście do pracy
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w agencji Social Media

Oferujemy:

  • Odpowiednie narzędzia
  • Możliwość awansu wraz z rozwojem firmy
  • Stałe wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników

Wyślij znajomemu