Żabia Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
50 000 PLN
Cena za m2
49,75 PLN
Powierzchnia działki
1 005 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Brak
Numer oferty
295/6555/OGS

Opis nieruchomości

Działki budowlane pod domy jednorodzinne w Żabiej Woli pow. Grodziski. Osiedle zlokalizowane w Żabiej Woli w otoczeniu zielonych zagajników i pól. Wokół działek nowa zabudowa jednorodzinna, w bliskiej okolicy dostępna miejska infrastruktura – szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy. Z pracami budowlanymi można ruszać od razu po zakupie.

- Media: prąd w drodze przy działce
- Działki objęte planem miejscowym z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną

UWAGA: Cena działki jest obniżona, ponieważ na jej części biegnie przewód kanalizacyjny wkopany w ziemię. Więc powierzchnia budowy domu jest ograniczona Jednak dalszym ciągu jest to ok. 700 m2.

Oferta bezpośrednio od właściciela. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PPC3.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Fitnes, Szpital, Park, Przedszkole, Plac zabaw, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Hala sportowa, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Sebastian Sołoducha

Sebastian Sołoducha

Telefon:
+48 601 221 100
Email:
sebastian.soloducha@magmillon.com
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Magmillon Sp. z o.o. wyłącznie dla celów związanych z jej działalnością, jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MAGMILLON Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@magmillon.com… czytaj więcej