fbpx

Stara Wieś

ul. Rumiankowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
195 000 PLN
Cena za m2
135,23 PLN
Powierzchnia działki
1 442 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Numer oferty
285/6555/OGS

Opis nieruchomości

Działki budowlane w miejscowości Stara Wieś, pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Popularna wśród szukających miejsca pod budowę domu okolica. Malownicza miejscowość, granicząca od północy z pięknym Lasem Młochowskim. Teren sąsiaduje z drogą krajową nr 8, której przebudowa do standardów drogi ekspresowej już się rozpoczęła. Urokliwe otoczenie, świetny dojazd do centrum Warszawy. Blisko do Nadarzyna i Podkowy Leśnej. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sklepy.

Dojazd do centrum Warszawy samochodem po otwarciu ekspresowej obwodnicy Raszyna i Janek zajmuje obecnie ok. 25-30 minut. W perspektywie najbliższych 3-4 lat ten czas jeszcze się skróci dzięki budowanej obecnie trasie ekspresowej S8 na odcinku Paszków-Radziejowice. W okolice Starej Wsi można dostać się również dzięki Warszawskim Kolejom Dojazdowym (ok. 40 minut do stacji Podkowa Leśna) czy korzystając z połączeń autobusów miejskich linii 711 i 733 i prywatnych busów czy autokarów PKS.

Powierzchnie działek: 1000-3000 m2

- media: gaz, prąd, woda w 2018 roku
- na ukończeniu prace utwardzające drogę dojazdową.
- możliwość zabudowy bliźniaczej + podziału na 2 segmenty

Doskonały teren pod osiedle. Posiadamy w tej lokalizacji również kilkadziesiąt działek pod zabudowę bliźniaczą/segmentową (działki 500m2).

*Wg analizy ekspertów Magmillon, wymienione atuty oraz doprowadzenie mediów w 2018 roku gwarantują wzrost wartości tego terenu w ciągu 1-2 lat. Teren przeznaczony jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W wyniku przeprowadzonego podziału geodezyjnego wydzielono 88 działek budowlanych w dwóch wariantach: ok. 1 000 m2 (przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych) oraz ok. 500 m2 (przeznaczone pod zabudowę bliźniaczą). Zaletą tego osiedla jest jego położenie – w zielonym otoczeniu, z dala od głównych dróg tranzytowych, jednocześnie z wygodnym i szybkim dojazdem (2,5 km) do wjazdu na (wkrótce ekspresową) trasę katowicką.

Zapraszam na stronę internetową osiedla, która prezentuje rozkład i dokładną lokalizację działek: osiedlewierzbowe.com

Oferta bezpośrednio od właściciela. Żadnych prowizji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Sebastian Sołoducha

Sebastian Sołoducha

Telefon:
+48 601 221 100
Email:
sebastian.soloducha@magmillon.com
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Magmillon Sp. z o.o. wyłącznie dla celów związanych z jej działalnością, jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MAGMILLON Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@magmillon.com… czytaj więcej