fbpx

Żanęcin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 999 PLN
Cena za m2
83,33 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
301/6555/OGS

Opis nieruchomości

Piękne działki budowlane w Żanęcinie, gmina Wiązowna w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działki znajdują się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Plan zagospodarowania pozwala na budowę budynku jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ponad 200 m2. Niezbędne media (prąd i woda) dostępne są na sąsiednich działkach.

Lokalizacja działki zapewnia sprawną i szybką komunikację zarówno samochodem (1,5 km do DK17), jak i kolejową (10 km do stacji PKP w Józefowie, Otwocku lub Sulejówku Miłośnie). Sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie i inne usługi – w Wiązownie, Józefowie lub Otwocku. Wszystkie działki posiadają uregulowaną sytuację własnościową, są równe i suche. Z pracami budowlanymi można ruszać od razu po zakupie.

Oferta bezpośrednio od właściciela. Żadnych prowizji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Restauracja, Gimnazjum, Bazarek, Zabudowa niska, Sklep, Szkoła, Fitnes, Las, Przedszkole, Rzeka, Park, Apteka, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha

Mapa

Kontakt

Rafał Prządka

Rafał Prządka

Telefon:
+48 601 960 177
Email:
rafal.przadka@magmillon.com
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Magmillon Sp. z o.o. wyłącznie dla celów związanych z jej działalnością, jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MAGMILLON Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@magmillon.com… czytaj więcej